Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Separacja osocza

Separacja osocza to plazmafereza, zabieg, który pozwoli uratować życie i zdrowie ludzi, a także zwierząt. Pozwala na obróbkę oraz ponowne podanie lub wymianę osocza dawcy. To czynność, którą można wykonywać ręcznie oraz automatycznie. Wykonywana w szpitalach, placówkach medycznych, a także klinikach weterynaryjnych, by jak najszybciej pomóc choremu.

W swoim asortymencie posiadamy zestaw do separacji osocza, który posiada bogate wyposażenie. Po jego wykupieniu nie zabraknie potrzebnych przedmiotów, by wykonać tą czynność. Marki Neoregen,Neosanus oraz YingTai to marki, które wyróżniają się wysoką jakością docenianą przez wielu specjalistów medycznych na całym świecie. Kierują się dokładnością i dbałością o detale, dlatego ich sprzęty oraz produkty pozwalają wykonywać swoją pracę w najlepszych warunkach.

Aktywne filtry

Gdzie wykonuje się plazmaferezę?

Niewątpliwie we wszystkich placówkach medycznych. Szpitale, gabinety medyczne oraz kliniki weterynaryjne posiadają potrzebny sprzęt, by w razie nagłej potrzeby wykorzystać sprzęt i uratować zdrowie i życie. Wykonują tą czynność specjaliści wcześniej wyszkoleni i wykwalifikowani.

Metody, które wykorzystuje się do wykonania plazmaferezy:

  •  metoda ręczna - ten rodzaj coraz rzadziej stosowany.
  •  metoda automatyczna - różnica pomiędzy metodą ręczną polega na tym, że maszyna zastępuje wszystkie czynności, które wykonuje człowiek.

Typy plazmaferezy:

  •  dawstwo,
  •  typ autologiczny,
  • wymiana.

    arrow_upward