Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Kim jesteśmy?

Teomed.pl to platforma medyczna, która powstała z inicjatywy Kliniki Teodorowscy, obecnej na rynku usług weterynarii od ponad trzydziestu lat. Klinika od początku swojego istnienia mocno inwestowała w nowe rozwiązania technologiczne, stąd też oczywisty krok w stronę internetu. Jako inicjator nadal aktywnie uczestniczy w rozwoju platformy.

Z kim współpracujemy?

Platforma Teomed.pl działa w obszarze medycyny oraz weterynarii, a nasi przedstawiciele są obecni w całym kraju. Posiadamy w ofercie sprzedaży online profesjonalne produkty medyczne renomowanych firm m.in. SMI Sutures, Securos Surgical, Heine Optotechnik, Ansell. Jesteśmy dystrybutorem w Polsce m.in. takich marek jak Actolind czy Actoderm oraz współpracujemy z firmą Cabiomede, która wytwarza produkty w technologii druku 3D.

Na naszej platformie istnieje ponadto możliwość wystawienia własnego sprzętu medycznego oraz promocji poprzez baner reklamowy. Szczegóły oraz wszelkie zapytania prosimy kierować na adres email.

Teomed baner o nas

arrow_upward