Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Artykuły jednorazowe

W medycynie zużywa się ogromne ilości artykułów jednorazowego użytku takich jak np. rękawice czy igły. Producenci udoskonalają swoje produkty i obecnie mają do zaoferowania rewelacyjne wyroby medyczne o niemal doskonałych parametrach.

W tym dziale systematycznie zwiększamy asortyment, dzięki czemu znajdziesz tu wszystko to co niezbędne, łącznie ze sprzętem jednorazowego użytku jak rurki intubacyjne czy szpatułki.

Aktywne filtry

Artykuły jednorazowe

Jak sama nazwa wskazuje, te przedmioty są jednorazowego użytku. Dbają o sterylność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa w placówkach medycznych i nie tylko.
Sale operacyjne, czy punkty pobrań, a także salony kosmetyczne, stomatologiczne, czy apteki wyposażone w taki sprzęt mogą bez przeszkód przyjmować wielu pacjentów i dbać tym samym o ich bezpieczeństwo.
Ciągła wymiana zużytych przedmiotów to podstawowa zasada w placówkach medycznych, której nie wolno bagatelizować.


Przedstawiamy podstawowy asortyment jednorazowego użytku:


I wiele innych produktów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej teomed.pl.
Non stop poszerzamy nasz asortyment o najwyższej jakości produkty, które są niezbędne w placówkach medycznych.

Dostarczamy także wszystkie produkty do klinikidlazwierząt.pl, która dba o swój asortyment,
by zapewnić wszystkim pacjentom najwyższy stopień bezpieczeństwa.

arrow_upward