Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Fartuchy chirurgiczne

To podstawowy element ubioru każdego lekarza, który przebywa na sali operacyjnej. Fartuchy chirurgiczne pozwalają na ochronę przed różnymi zanieczyszczeniami, które mogą pojawić się podczas wykonywania zabiegu. Odzież lekarza jest chroniona przed wszystkimi substancjami, z którymi nie powinno się mieć kontaktu. W naszym sklepie internetowym Teomed.pl posiadamy różnego rodzaju fartuchy chirurgiczne, które są niezmiennie stosowane przez znanych specjalistów na całym świecie.

Aktywne filtry

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru fartucha chirurgicznego?


Zawsze należy pamiętać, do czego przeznaczony jest fartuch chirurgiczny. Ta odzież służy do ochrony lekarza podczas wykonywania różnego rodzaju zabiegów na salach operacyjnych. Podczas wyboru na samym początku powinniśmy zdecydować, czy potrzebujemy fartuch jednorazowy, czy wielorazowy. Oczywiście najbezpieczniejszym i najczęściej wybieranym rodzajem fartucha jest ten jednorazowego użytku.
Jest ona bardziej bezpieczny i daje większą pewność, jeśli chodzi o sterylność.

Kolejnym aspektem, który nie powinien umknąć podczas wyboru to wodoodporność. Lekarz na sali operacyjnej ma ciągły kontakt z różnymi substancjami, dlatego powinniśmy mieć pewność, że ochrona przed nimi będzie na jak najwyższym poziomie.

Jakość wykonania oraz konstrukcja fartucha także jest niezwykle ważna podczas wyboru. Czasami się zdarza, że lekarz zakłada fartuch na niedługą chwilę, ale kiedy indziej na sali operacyjnej przebywa nawet kilka godzin. Konstrukcja powinna być trwała i solidna, by zapomnieć w pełni o rozdarciach, czy uszkodzeniach materiału.

Przebywając długi czas w fartuchu chirurgicznym na pewno zwrócimy uwagę na swoje samopoczucie. Często jest tak, że jednorazowe fartuchy posiadają właściwości oddychające, które pozwolą na przyjemną pracę lekarzy. Dodatkowo, rozmiar fartucha powinien być dostosowany do postury i sylwetki lekarza, by jego jego ruchy nie były ograniczone.

Asortyment sklepu internetowego Teomed.pl

Oferujemy różnego rodzaju profesjonalne fartuchy chirurgiczne, które wykorzystywane są na co dzień w różnych placówkach medycznych. Zarys oraz Lohmann&Rauscher to marki wyróżniające się na rynku medycznym wysoką jakością i trwałością swoich przedmiotów. Nabędą je Państwo na naszej stronie internetowej Teomed.pl. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, załoga sklepu zachęca do kontaktu telefonicznego lub mailowego, jesteśmy także aktywni na Facebooku i Instagramie. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania, by proces zakupu był satysfakcjonujący i przyjemny.

arrow_upward