Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Urządzenia oczyszczające

Dla każdego z Nas czystość to jedna z ważniejszych aspektów, które cenimy w naszym życiu. Na co dzień otaczamy się różnymi zanieczyszczeniami, których nie widać gołym okiem. W znacznym stopniu oddziałują na nasze samopoczucie, dlatego trzeba zadbać o doskonałe oczyszczenie.  Przedstawiamy Państwu niezastąpione filtry do oczyszczania powietrza, lampy bakteriobójcze, a także wiele innych produktów, które pozwolą oczyścić miejsce pracy.


Oferujemy produkty o przeróżnym kształcie, o wielu możliwościach montażu i użytkowania, by każdy klient wybrał produkt odpowiadający jego wszystkim wymaganiom.


Nasz sprzęt wykonany został z wytrzymałych i trwałych materiałów, zapewnia najwyższy stopień jakości, dlatego doskonale nada się do przeróżnych placówek medycznych i wiele innych.

Aktywne filtry

Jak dbać o oczyszczacz powietrza?


Nabywając ten produkt musimy pamiętać o odpowiedniej konserwacji. Oczyszczacz powietrza na pewno dłużej będzie spełniał swoje zadania, jeśli będziesz o niego dbać, dlatego trzeba zrobić wszystko, by został z nami jak najdłużej. Nie potrzeba wykonywać skomplikowanych działań, ważne żeby robić te czynności systematycznie.

Nie wolno zapomnieć o zmianie filtra. To pozwoli na ciągły komfort podczas codziennego użytkowania. Dodatkowo, warto pamiętać o jego oczyszczeniu. Przed każdą czynnością najlepiej zapoznać się z zaleceniami producenta. Firma produkująca sprzęt na pewno doskonale opisze możliwości dbania o sprzęt, więc nie wyrzucajmy dokumentów, które były dołączone wraz z opakowaniem.

Odpowiednim miejscem dla oczyszczacza powietrza będzie przestrzeń niedaleko okien. Właśnie przez nie dostaje się do budynku wiele zanieczyszczeń, dzięki czemu sprzęt będzie w stanie natychmiastowo zadziałać i zniwelować nieczystości.

Lampy bakteriobójcze - jakie są ich zalety?Na pewno warto zaznaczyć, że lampy bakteriobójcze doskonale dopasowują się do pomieszczenia i pozytywnie wpływają na komfort podczas codziennego użytkowania. Jest to produkt, który jest niezbędnym wyposażeniem każdej placówki medycznej, jak i innych miejscach, gdzie występuje duże skupisko ludzi. Swoją popularność zyskały, zwalczając także wirusa COVID-19, dlatego nawet przedszkola, salony kosmetyczne, czy korytarze wielkich instytucji zdecydowały się na użytkowanie z owego sprzętu.  


Lampy bakteriobójcze niszczą bakterie, pozwalając się czuć bezpiecznie i swobodnie w każdym pomieszczeniu.

Kilka zalet lamp bakteriobójczych:

  • natychmiastowe działanie,
  • dobre oddziaływanie na środowisko,
  • bezpieczeństwo dla człowieka,
  • małe wymiary nie zajmujące wiele miejsca,
  • możliwość wyboru kształtu i wielkości,
  • łatwa dezynfekcja,
  • cicha praca,
  • wiele miejsc użytkowania.
arrow_upward