Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Szczoteczki chirurgiczne

To nieodłączny element, który pozwoli perfekcyjnie przygotować lekarzy i specjalistów do wykonywania zabiegów na salach operacyjnych. Doskonale radzą sobie z oczyszczaniem skóry, chroniąc ją przed mikrourazami. Szczoteczki chirurgiczne wyróżniają się wieloma zaletami, które przekonały już wielu specjalistów na całym świecie. W naszym asortymencie oferujemy profesjonalne szczoteczki jednorazowego oraz wielorazowego użytku, by każdy klient mógł dobrać przedmiot pasujący do wszystkich jego oczekiwań i preferencji.

Aktywne filtry

Szczoteczki chirurgiczne - do czego służą?

Te produkty przeznaczone są do oczyszczania naszych dłoni. Pozwalają pozbyć się mikroorganizmów, które mogą doprowadzić do jakiejś infekcji, czy zakażenia. Wykorzystywane są do czynności higienicznych przez lekarzy, którzy przygotowują się do wykonania zabiegów, szczególnie na salach operacyjnych.
Wyróżniamy szczotki jednorazowe oraz wielorazowe, każdy rodzaj jest tak samo często stosowany w medycynie.Zalety szczoteczek chirurgicznych

  •  doskonałe oczyszczenie z mikroorganizmów - jest to bardzo ważna czynność, którą wykonują specjaliści z różnych dziedzin medycyny przed przystąpieniem do zabiegu. Pozwala ona na mniejsze ryzyko wystąpienia różnego rodzaju infekcji, czy zakażenia.

  •  ochrona przed zniszczeniem naturalnej flory bakteryjnej - czynności higieniczne często mogą niszczyć naszą naturalną florę, szczotki chirurgiczne zapobiegają temu i gwarantują pełne bezpieczeństwo, więc niczego nie będziemy musieli obawiać się podczas użytkowania.

  •  brak uszkodzeń na skórze - szczotki charakteryzują się dużą delikatnością. Nie powodują na skórze żadnych mikrourazów,
    skóra po czynności higienicznej pozostaje oczyszczona, ale i nienaruszona.

  •  różnej rodzaje, dzięki którym każdy zainteresowany znajdzie odpowiednie szczoteczki dla siebie - w naszym asortymencie oferujemy szczotki jednorazowego użytku, a także wielorazowego, by każdy mógł z nich swobodnie korzystać.Gdzie najczęściej wykorzystywane są szczoteczki chirurgiczne?


Niewątpliwie codzienne zastosowanie mają w szpitalach, podczas mycia oraz przedoperacyjnej dezynfekcji na salach operacyjnych. Placówki medyczne są wyposażone w szczotki chirurgiczne różnego rodzaju. Nie przeoczymy ich także w salonach SPA, czy klinikach i przychodniach weterynaryjnych.
Używane są przez wykwalifikowanych lekarzy, dla których czystość oraz sterylność to jedna z najważniejszych wartości. Stosowanie się do ich wszystkich zasad może uratować zdrowie i życie.

arrow_upward