Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Chirurgia

Sprzęt medyczny wykorzystywany przez lekarza chirurga podczas operacji wymaga perfekcyjnych parametrów, niezbędnych do sprawnego przeprowadzania zabiegów. Posiadamy w ofercie produkty renomowanych firm, jak nici chirurgiczne, obłożenia pola operacyjnego,
a także inne niezbędne akcesoria przydatne podczas zabiegów.

Nasz asortyment wyróżnia się wysoką jakością, która jest wymagana we wszystkich placówkach medycznych.

Aktywne filtry

Jaki asortyment jest wymagany na oddziale chirurgicznym?


Chirurdzy przykładają dużą wagę do narzędzi, którymi posługują się na co dzień w swojej pracy. Sala operacyjna to miejsce, gdzie niczego nie może zabraknąć. Przygotowanie sali operacyjnej przed zabiegiem to czynność, która jest niezbędna podczas każdego dnia pracy. Dodatkowo, narzędzia chirurgiczne oraz cały asortyment sali operacyjnej muszą wyróżniać się doskonałą wytrzymałością oraz wysokim stopniem bezpieczeństwa.Sprawdzony asortyment refundowanych marek


Nasz asortyment wyróżnia się doskonałą trwałością oraz solidnym wykonaniem. Wszystkie produkty na naszym sklepie internetowym firm SMI, Zarys, Lohmann&Rauscher, WPR, Swann&Morton, BBraun to artykuły, które są polecane przez wykwalifikowanych specjalistów na całym świecie. Oferujemy Państwu wartościowe produkty, różniące się zastosowaniem, kształtem oraz materiałem.
Posiadamy także możliwość sprzedaży w pakietach lub większych ilościach, jesteśmy otwarci na zamówienia hurtowe - jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z naszym asortymentem, zachęcamy do kontaktu.

arrow_upward