Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Środki do dezynfekcji

Produkty do dezynfekcji muszą być różnej postaci, o konkretnym stężeniu i określonym składzie. Niektóre z nich są na bazie alkoholu czy zawierające chlor, inne z kolei posiadają chemiczne składniki takie jak: aminy, aldehydy, kwas nadoctowy. Część produktów jest przeznaczona tylko i wyłącznie do konkretnego zadania. W tym dziale posiadamy preparaty pozwalające skutecznie zwalczać każde zagrożenie z jakim możecie się spotkać w klinice.

Aktywne filtry

Czystość gabinetów

Czystość gabinetów czy szpitali jest priorytetem. Personel medyczny musi dbać o higienę, gdyż w przeciwnym wypadku może doprowadzić do rozprzestrzeniania się np. bakterii gronkowca. Zadanie jest trudne ponieważ niezwykle ciężko utrzymać 100% czystości w tego typu placówkach, a niezbędne jest by chociaż zbliżyć się do tego poziomu. Na szczęście z pomocą przychodzą wyspecjalizowane preparaty dezynfekujące, które skutecznie eliminują większość zagrożeń i które z każdym rokiem są coraz lepszej jakości.

arrow_upward