Sklep wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

zamknij

Oprócz klasycznej sprzedaży internetowej uruchomiliśmy specjalny projekt współpracy biznesowej teoPartner, który umożliwia skorzystanie z naszych rozwiązań i doświadczenia. TeoPartner łączy dział sprzedaży z przedstawicielami handlowymi i daje możliwość dostępu do naszej platformy Teomed na specjalnych uprawnieniach.

Do kogo skierowany jest ten projekt?

Przede wszystkim do osób, które regularnie odwiedzają placówki medyczne, weterynaryjne, gabinety kosmetyczne czy fryzjerskie etc., zatem posiadają już własną bazę klientów, ale oczywiście możliwe jest rozpoczęcie współpracy przez osoby dopiero zaczynające. Nie trzeba porzucać swojego dotychczasowego zajęcia, gdyż może to być świetne uzupełnienie oferty.

Co to oznacza w praktyce?

Popisujemy umowę współpracy w zakresie polecania produktów z naszego asortymentu. Każdy lekarz bądź gabinet czy klinika, która zarejestruje się z polecenia przedstawiciela, jest oznaczana w systemie, dzięki czemu każde jego zamówienie zostaje przypisane do niego i przekłada się na procent zysku ze sprzedaży.

Jakie korzyści z partnerstwa?

Najważniejsze jest to, że nie mając własnej platformy sprzedażowej zostajemy niejako współwłaścicielami Teomed Healtcare. Koszt związany z rozwojem platformy jest po naszej stronie a Ciebie interesuje tylko to, czy Twój Klient zamówił wskazane produkty. Odchodzi cała obsługa posprzedażowa (odpowiednia wysyłka, ubezpieczenie i monitoring przesyłki, obsługa informacyjna o produktach, reklamacje). Twoim zadaniem jest tylko doprowadzenie Klienta tj. rejestracja na Teomed.pl i złożenie zamówienia na produkty.

Co jeszcze zyskujesz?

Gdy Twój Klient jest zarejestrowany to sprzedaż "pracuje" cały czas! Każde złożone zamówienie nadal jest przypisywane do Ciebie, więc nadal zarabiasz. Dzięki współpracy uzyskujesz szersze dotarcie do Klientów poprzez baner reklamowy i nasze działania marketingowe jak newsletter. TeoPartner pozwala zwiększyć efektywność Twojej sprzedaży.

arrow_upward